(alternatieve) mogelijkheden voor het fysiek ondertekenen van de ondersteuningsverklaring voor een referendum over het cultuurcluster 1


Ze zijn weer geldig! De “van gemeentewege verstrekte lijsten” voor het kenbaar maken van uw ondersteuning van de aanvraag voor het

referendum tegen het raadsbesluit inzake de definitieve budgetaanvraag voor de investering en exploitatie van het Cultuurcluster

petitie-tekenenU  kunt u nog steeds tekenen op (o.a.) de verderop genoemde (vaste) lokaties en tijdstippen.

Daarbuiten zult u ons regelmatig op straat tegenkomen zoals op:

  • dinsdag 27-02 van 19.30 tot 20.00 uur bij de meetup over het cultuurcluster in de Bieb, Westzijde 170 A, 1506 EK Zaandam

Bovendien kunt u zelf de officiele ondersteuningsverklaring en handtekeningenlijsten – waarmee u dus ook zelf handtekeningen op kunt halen(!) – onderaan dit bericht downloaden en  (zo vaak u wil) printen.

N.B.
Zoals u wellicht heeft  gelezen is het beoogde doel van 5000 handtekeningen inmiddels behaald, maar het is nog niet bekend hoeveel daarvan (on)geldig zijn. Daarom (en sowieso) geldt: hoe meer hoe  beter!

De lijsten dienen uitsluitend door kiesgerechtigden – d.w.z. meerderjarige inwoners van Zaanstad – correct – d.w.z. volledig en niet vaker dan één keer – te worden ingevuld en getekend.

Commentaar van de raadsgriffie:
Door het zetten van een handtekening en de gevraagde gegevens kan door de gemeente gecontroleerd worden dat de ondersteuningsverklaringen echt van de mensen zijn die het referendum ondersteunen én kan gecontroleerd worden of deze mensen kiesgerechtigd zijn volgens de kieswet.

N.B. Heeft u de ondersteuningsbetuiging t.a.v. het referendumverzoek een jaar geleden al op papier getekend? Gelieve dan niet opnieuw te tekenen. Heeft u alleen digitaal (op deze website) getekend? Teken dan alsnog op een papieren lijst!

De lijsten zullen op 8 maart aan Burgemeester Jan Hamming worden aangeboden en moeten daarom – vol of niet vol – UITERLIJK 6 MAART – in de brievenbus te worden gedaan bij:

Jan de Bruin, Tuinstraat 12, 1506 VX Zaandam.

Inleveren bij één van de onderstaande deelnemende lokaties kan natuurlijk ook!.

Lokaties waar u (nog steeds) kunt tekenen:

Zaandam

Jan de Bruin (thuis)
Tuinstraat 12
1506 VX   Zaandam

Wereldwinkel Zaandam
Rozengracht 113, 1506 SE Zaandam
zie hier voor de openingstijden.

Koog aan de Zaan

Buurthuis Het Brandtweer
Breestraat 110
1541 EK Koog aan de Zaan
dinsdags, donderdags en vrijdags tussen 9:00 en 11:00
dinsdags en donderdags tussen 20:00 en 21:30 uur
woensdags tussen 20-22 uur

Zaandijk

Chocolaterie De Cacaoboom
Lagedijk 142 b, 1544 BL Zaandijk
Klik hier voor de openingstijden.

Wormerveer

Glazenier De Glazen Pauw
Zaanweg 60, 1521 DM Wormerveer
zie hier voor de openingstijden.

Sietske Koene Mode
Marktstraat 1, 1521 DW Wormerveer
Klik hier voor de openingstijden.

Rokersspeciaalzaak Bakker
Zaanweg 124-C, 1521 DS Wormerveer

Café De Melterij
Wandelweg 47, 1521 AB Wormerveer
Zie hier voor de openingstijden

De Groote Weiver (zowel in de kringloopwinkel als bij de bar)
Industrieweg 1a, 1521 NA Wormerveer
Zie de openingstijden van de bar en van de kringloopwinkel

Krommenie

Loppis Winkel
Zuiderhoofdstraat 70, 1561AP Krommenie
Woensdag t/m zaterdag van 11:00 -17:00 uur.

Westzaan

Fred Eerenberg
Het Prinsenhofstraat 15
1551 CR Westzaan
m. 0650235078

N.B. wilt u zélf een gelegenheid voor ondertekening bieden(er is bijvoorbeeld nog geen lokatie in Assendelft…), neem dan contact met ons op!

De ondersteuningsverklaring, download en print ‘m!

tip: print het voorblad (staand) apart van de lijsten (liggend)

Downloaden (PDF, 62KB)


Een gedachte over “(alternatieve) mogelijkheden voor het fysiek ondertekenen van de ondersteuningsverklaring voor een referendum over het cultuurcluster

Reacties zijn gesloten.